reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Kongsberg Automotive
Przemysł elektroniczny |

Kongsberg Automotive oficjalnie otwiera swój nowy zakład w Polsce

Kongsberg Automotive (KA) oficjalnie otworzył swój zakład w Brześciu Kujawskim w Polsce. Dzięki temu nowemu zakładowi produkcyjnemu firma KA będzie nadal zabezpieczać interesy zarówno w segmencie pojazdów osobowych, jak i użytkowych.

Firma KA w Brześciu Kujawskim zajmuje się produkcją i dostawą produktów Flow Control Systems (FCS). Zakład produkuje rury do dystrybucji paliwa i rury zawieszenia, a w niedalekiej przyszłości także zespoły rurowe chłodzenia akumulatorów. Zakład o powierzchni 6 000 metrów kwadratowych znajduje się w Brześciu Kujawskim, czyli w rejonie, w którym KA jest już obecny od 2018 roku.

– Zakłady KA Brześć Kujawski jest częścią strategii firmy, której celem jest wzrost działalności FCS w Europie o 75 procent w ciągu najbliższych pięciu lat – mówi prezes i dyrektor generalny Joerg Buchheim w komunikacie prasowym, dodając: – Centralna lokalizacja zakładu przybliża nas do ważnych rynków i klientów oraz jest krokiem w kierunku wspierania konkurencyjności FCS.

Dzięki otwarciu obiektu powstało około 300 nowych miejsc pracy. W związku z tym KA aktywnie poszukuje inżynierów ds. jakości, procesów i ciągłego doskonalenia oraz specjalistów ds. systemów zarządzania jakością.


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 13 2024 13:49 V22.4.55-1