reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Pixabay
Biznes |

Grupa Intersoft Electronics otwiera oddział we Włoszech

Intersoft Electronics ogłosił utworzenie Intersoft Services Italia. Jest to związane z planami ekspansji firmy jako dostawcy technologii i usług dla cywilnych oraz wojskowych systemów CNS.

Firma podkreśliła w komunikacie prasowym, że we Włoszech miała dotąd licznych klientów na Analysis Support System (RASS). Przez długi czas Intersoft Electronics był dostępny na tym rynku, ale jedynie reprezentowany przez Marco Palladiniego, doświadczonego kierownika sprzedaży i profesjonalnego inżyniera. W związku z ekspansją, Palladini będzie kierował nowym oddziałem Intersoft Services Italia.

Marco Palladini ma 33-letnie doświadczenie w przemyśle lotniczym i telekomunikacyjnym. W firmach związanych z branżą zajmował stanowiska od inżynierii mikrofalowej do sprzedaży i marketingu oraz zarządzania.

"Założenie Intersoft Services Italia jest kluczowe w naszej strategii obsługi naszych klientów lokalnie. Dzięki temu lokalnemu oddziałowi usług możemy szybko reagować na potrzeby klientów i nowe możliwości biznesowe we Włoszech." – mówił w komunikacie prasowym Domien De Ruyck, Dyrektor Zarządzający Intersoft Services.


reklama
Załaduj więcej newsów
May 14 2024 07:33 V22.4.46-1
reklama
reklama