reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Evertiq
Biznes |

Zostać dostawcą dla Departamentu Obrony USA i NATO

W 2015 roku, w odpowiedzi na ogromne zapotrzebowanie na wsparcie dla międzynarodowego przemysłu realizującego możliwości związane z programem modernizacji obronności Polski, powołano Poland-U.S. Operations (PLUS Ops).

Jak sama organizacja podaje, "PLUS Ops specjalizuje się w polsko-amerykańskich relacjach obronnych i jest zaangażowane we wzmacnianie europejskiego i globalnego bezpieczeństwa poprzez zarządzanie projektami i usługi reprezentacyjne."

PLUS Ops działa jako środkowoeuropejski interfejs, pomagając w przygotowaniu i realizacji projektów obronnych i logistycznych. Obejmuje to wspieranie programów wojskowych i rządowych, takich jak European Deterrence Initiative, NATO Enhanced Forward Presence oraz modernizację obrony regionalnej.

Wspierając różne projekty, w tym konserwację C-130, łączność, Signals Intelligence (SIGINT) i inne, PLUS Ops szybko dostrzegł, że lokalny polski przemysł ma wiele do zaoferowania zarówno partnerom regionalnym, jak i globalnym, jednak brakowało mu doświadczenia w działaniu poza Polską. Organizacja szybko wykorzystała ten potencjał, ściśle współpracując z lokalnymi dostawcami, stała się dzięki temu głównym polskim wykonawcą dla Departamentu Obrony Stanów Zjednoczonych oraz Agencji Wsparcia i Zamówień NATO (NSPA).

W świetle trwającej od lutego 2022 roku wojny na Ukrainie, Evertiq postanowił zaprosić Ronalda Farkasa, założyciela i prezesa zarządu Poland-U.S. Operations, jako prelegenta podczas Evertiq Expo Kraków 14 czerwca 2023 roku.

Pan Farkas podzieli się swoimi spostrzeżeniami na temat tego, jak firma może zostać dostawcą dla Departamentu Obrony USA i NATO. W końcu sprostanie zwiększonym wymaganiom produkcji sprzętu wojskowego wymaga solidnej bazy przemysłowej ze zrozumieniem podstawowych zasad i przepisów związanych z procesami kontraktowymi Departamentu Obrony USA i NATO.Podczas swojej prezentacji, Ron Farkas omówi niektóre tylko podstawy, takie jak Federal Acquisition Regulations (FAR), model certyfikacji dojrzałości cyberbezpieczeństwa (CMMC) i umowy standaryzacyjne NATO (STANAG).

Zapraszamy do Międzynarodowego Centrum Targowo-Kongresowego EXPO Kraków 14 czerwca. Zarejestruj się już dziś, wstęp na Evertiq Expo jest darmowy.


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
May 14 2024 07:33 V22.4.46-1
reklama
reklama