reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© cofidur ems
Przemysł elektroniczny |

Alcatel-Lucent Enterprise przenosi produkcję do Francji

Evertiq pisał pod koniec marca, że Alcatel-Lucent Enterprise rezygnuje z produkcji w Rumunii i przenosi ją do Francji. Szczegóły jednak nie były znane, aż do teraz.

Francuska firma poinformowała w komunikacie prasowym, że zawarła umowę z COFIDUR Ems. Umowa umożliwia przeniesienie produkcji niektórych produktów Alcatel-Lucent Enterprise do zakładu COFIDUR Ems z siedzibą w Laval w Mayenne.

Decyzja o przeniesieniu montażu i integracji swoich serwerów do kraju, wzmocni pozycję ALE na arenie przemysłowej przemysłowej Francji.

"Jestem dumny, że mogę być tu dziś w siedzibie Alcatel-Lucent Enterprise, aby celebrować przeniesienie serwerów komunikacyjnych do zakładu COFIDUR Ems w Laval. Ponowne osadzenie historii Alcatel-Lucent Enterprise we Francji, w Laval, po inauguracji nowych biur w Illkirch w lipcu ubiegłego roku, oznacza odzyskanie naszej suwerenności przemysłowej i technologicznej w zakresie strategicznych rozwiązań, takich jak montaż i integracja serwerów komunikacyjnych" – mówił w komunikacie prasowym Jean-Noël Barrot, minister delegowany ds. transformacji cyfrowej i telekomunikacji. 

Alcatel-Lucent Enterprise tłumaczy decyzję o przenosinach chęcią wsparcia reindustrializacji Francji.

"Alcatel-Lucent Enterprise idzie naprzód w realizacji strategii zakotwiczenia naszej działalności przemysłowej we Francji. Po inauguracji naszych biur w Illkirch w lipcu ubiegłego roku, przeniesienie naszej działalności PABX do Laval jest częścią francuskiego odrodzenia przemysłowego. Alcatel-Lucent Enterprise jest dumny, że może być aktywnym uczestnikiem projektu reindustrializacji francuskiej gospodarki, dzięki czemu staje się ona silniejsza i bardziej suwerenna" – mówi Nicolas Brunel, wiceprezes wykonawczy Pionu Komunikacji i prezes ALE International.


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
May 14 2024 07:33 V22.4.46-2
reklama
reklama