reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Wurth Elektronik
Biznes |

Würth Elektronik rozszerza swoją działalność na Litwie

Jeden z czołowych światowych producentów komponentów elektronicznych i elektromechanicznych ugruntowuje swoją pozycję na Litwie poprzez zarejestrowanie tam swojej spółki – Wurth Elektronik Lietuva, UAB. W bałtyckiej filii Würth Elektronik pracuje na razie siedmioro pracowników.

Litewskie biuro Würth Elektronik znajduje się w zachodniej dzielnicy Wilna, zlokalizowane blisko głównych tras do Rygi, Kowna i Poniewieża. 

Dyrektor zarządzający, Zenonas Vaitonis, od 2017 roku z powodzeniem reprezentuje Würth Elektronik na Litwie i Łotwie.

"Cieszymy się, że możemy teraz działać jako własna firma w odnoszącej globalne sukcesy Grupie Würth Elektronik eiSos. W naszym pięknym biurze jest jeszcze miejsce dla kolejnych kolegów – w związku z tym, że nasz wzrost się utrzymuje, jestem optymistą, że wkrótce będziemy mogli powitać tu także innych" – powiedział w komunikacie prasowym Zenonas Vaitonis.

Na ten region postawiło wielu producentów związanych z takimi dziedzinami, jak technologia bezprzewodowa, systemy zarządzania flotą, elektronika mocy dla laserów i automatyka budynków. Würth Elektronik słynie między innymi ze swojej wiedzy na temat EMC i produktów do tłumienia zakłóceń. Ponieważ praktyczne doradztwo dla klientów jest również częścią przepisu na sukces w młodym bałtyckim oddziale, Wurth Elektronik Lietuva przywiązuje dużą wagę do partnerstwa z dwoma certyfikowanymi laboratoriami EMC i kilkoma mniejszymi laboratoriami.


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 13 2024 13:49 V22.4.55-1