reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Evoltec
Biznes |

Nowe silne partnerstwo na polskim rynku

Właściciel Evoltecu, Tomasz Pawłowski, kupił udziały w Kabeltechu, a w ramach połączenia dołączy do firmy jako jej Wiceprezes. Zarówno Evoltec, jak i Kabeltech mają ugruntowaną pozycję na rynku polskim, a także ponad trzydziesto i dwudziestoletnią tradycję.

„Jak zapewne Państwo wiedzą, w ubiegłym roku dwaj najbardziej znani producenci maszyn do konfekcjonowania kabli: Schleuniger i Komax połączyli swoje firmy, aby stworzyć silną, globalną ofertę w branży produkcji i obróbki wiązek kablowych.” – napisał w piśmie Jacek Mazur, Prezes Zarządu Kabeltech Sp. z o.o. – „W Kabeltech analizowaliśmy, co to oznacza dla naszej działalności w Polsce i regionie. Zdecydowaliśmy się połączyć siły z firmą Evoltec, wiodącym polskim sprzedawcą maszyn Komax.”

Zarówno Evoltec, jak i Kabeltech wciąż będą sprzedawały własny asortyment. Jednak połączenie sił obu firm niesie za sobą dużo większe możliwości dla ich klientów, a co za tym idzie – szerszą ofertę usług wspólnych.

Jacek Mazur zaznaczył również, że decyzja o podjętej współpracy została bardzo dobrze przyjęta przez firmy Schleuniger oraz Komax, a także w pełni wpisuje się w strategię utrzymania ciągłości wsparcia ze strony lokalnych partnerów cieszących się dużym zaufaniem Klientów. 


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
May 14 2024 07:33 V22.4.46-2
reklama
reklama