reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Copernic GO
Przemysł elektroniczny |

Ładowarki tworzone przez społeczność

Niedawno Evertiq pisał, że Copernic GO uruchomił pierwsze ładowarki samochodowe tworzone przez społeczność. Uroczyste otwarcie miało dopiero nastąpić i rzeczywiście, miało miejsce wczoraj. Przyjrzyjmy się więc jeszcze raz krakowskiej firmie i zobaczmy, czym się wyróżnia na tle innych.

Stacje Copernic GO w Krakowie przy ul. Armii Krajowej zostały uruchomione i oficjalnie oddane do użytku – napisano w komunikacie prasowym. Każdy może naładować nimi swój samochód, ale również na nich zarabiać i chyba to stwierdzenie sprawia, że Copernic GO wychodzi naprzeciw ludziom, ich potrzebom, a przede wszystkim włącza ich w proces elektryfikacji.

Projekt krakowskiego Copernic GOw budowę sieci włącza zainteresowaną społeczność tokenariuszy, dzięki temu każdy może mieć swój udział w modernizacji infrastruktury, która leży we wspólnym interesie wszystkich kierowców. Copernic GO ma w planach uruchomienie 10 tysięcy ładowarek na terenie całej Polski. 

„Do naszej inwestycji zapraszamy każdego. Już we wtorek wypłacamy pierwsze nagrody z projektu, a jeszcze do końca marca można do nas dołączyć i mieć swój udział w wielkiej zmianie” – mówił w komunikacie prasowym Rahim Blak, prezes Copernic GO – „Społeczność jest dla nas ważna, ważni są inwestorzy i nasi pracownicy, którzy stworzyli ten projekt. Mamy wsparcie i życzliwość wielu osób. Mogę tu wymienić m.in. Wiktora Wardzałę z krakowskiej wypożyczalni elektryków NO SMOG RENT, którego Teslę mieliśmy okazję dziś wspólnie naładować.” 

Projekt Copernic GO szybko zyskuje sympatyków, gdyż pierwsze stacje przy kompleksie budynków GTC w Krakowie zostały oddane do użytku jeszcze przed zakończeniem zbiórki. Rahim Blak widzi w tym niewątpliwy sukces, ale również zapowiedź tego, w jak ekspresowym tempie rozrośnie się ten biznes.


reklama
Załaduj więcej newsów
June 13 2024 13:49 V22.4.55-1