reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© EIT
Przemysł elektroniczny |

Niemiecki dostawca EMS kontynuuje ekspansję w USA

Zollner nie zwalnia tempa. Niemiecki dostawca EMS zainwestuje teraz łącznie 18 mln USD w ekspansję w Wirginii, zwiększając i umacniając tym samym swoją obecność na rynku amerykańskim. Jednocześnie utworzy 100 nowych miejsc pracy.

W lipcu 2022 roku, niemiecka firma przejęła oddział EMS firmy Electronic Instrumentation and Technology (EIT), który obejmował lokalizacje w mieście Danville i hrabstwie Loudoun. 

Zgodnie z oświadczeniem gubernatora Wirginii Glenna Youngkina, Zollner zainwestuje 14 mln USD w celu rozszerzenia działalności produkcyjnej w zakładzie w Danville, co pozwoli na stworzenie 80 nowych miejsc pracy. Firma rozbuduje również swój główny zakład w USA w Loudoun County, inwestując w niego 4 mln USD i tworząc 20 dodatkowych miejsc pracy. 

Zollner został założony w 1964 roku, a jego główna siedziba do dziś znajduje się w niemieckim Zandt. Firma posiada dziewięć lokalizacji w Niemczech, pięć w USA, a także po dwa oddziały na Węgrzech, w Rumuni i Tunezji; oraz po jednym w Szwajcarii, Kostaryce, Hongkongu i w Chinach.


reklama
Załaduj więcej newsów
June 13 2024 13:49 V22.4.55-2