reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© PIT-Radwar
Przemysł elektroniczny |

PIT-Radwar podpisał umowę o wartości 18,8 mln zł

Polska spółka wchodząca w skład Polskiej Grupy Zbrojeniowej podpisała we wtorek umowę na obsługę serwisową systemów dowodzenia i kierowania uzbrojeniem z 2. Regionalną Bazą Logistyczną.

Jak czytamy w aktualnościach spółki, zgodnie z umową zawartą z 2. Regionalną Bazą Logistyczną PIT-Radwar S.A. przeprowadzi naprawy oraz serwisową obsługę okresową sprzętu wojskowego (SpW) dowodzenia i kierowania uzbrojeniem OPL ZWD ŁOWCZA, REGA (1, 2, 3, 4, 5), WD-95, ZENIT, SAMOC (SDP-10, SDP-20), a także podzespołów i części do tych zestawów w latach 2023-2025.

Umowa opiewa na 18,8 mln zł brutto. 

Produkowane przez PIT-Radwar systemy dowodzenia obroną przeciwlotniczą są w pełni interoperacyjne zarówno z innymi, krajowymi rozwiązaniami, jak i z koalicyjnymi systemami użytkowanymi w NATO.

„Głównym zadaniem dostarczanych przez spółkę systemów jest kształtowanie tzw. świadomości sytuacyjnej, czyli ogółu wiedzy o bieżącej sytuacji na polu walki. Rozwiązania te pozwalają na skuteczne wykorzystywanie wszystkich pozyskiwanych informacji z pola walki. Znacznie zwiększa to potencjał bojowy ugrupowań operujących na naszych produktach. Systemy produkowane przez PIT-RADWAR S.A. są wyposażone w liczne narzędzia, moduły wspomagające obsługę w przygotowaniach do planowania działań bojowych oraz podejmowaniu decyzji w procesie prowadzenia walki.” – podkreśla polska spółka w aktualnościach.


reklama
Załaduj więcej newsów
May 14 2024 07:33 V22.4.46-2
reklama
reklama