reklama
reklama
reklama
© LUG
Przemysł elektroniczny |

LUG SA wygrał przetarg w Warszawie

LUG Light Factory, spółka zależna LUG S.A., wygrał przetarg na „Dostawy nowych opraw oświetleniowych LED” dla Miasta Stołecznego Warszawy.

Jak podaje LUG SA w raporcie bieżący, LUG Light Factory sp. z o.o. będzie odpowiedzialna za realizację projektu, czyli za: 

  • opracowanie i dostarczenie projektów opraw oświetleniowych;
  • dostarczenie certyfikatów (ENEC oraz ENEC+) dla opraw oświetleniowych zaakceptowanych przez Zamawiającego;
  • opracowanie i dostarczenie projektów fotometrycznych; dostawę nowych opraw oświetleniowych na podstawie projektów zaakceptowanych przez Zamawiającego;
  • przeprowadzenie niezbędnych szkoleń dla personelu Zamawiającego. 

Inwestycja poczyniona przez Miasto Stołeczne Warszawa dotyczy wymiany około 35,3 tys. szt. opraw ulicznych, które zostaną wykonane przez LUG Light Factory. Ich wygląd i specyfikacja będą odpowiadały indywidualnemu projektowi wykonanemu specjalnie dla Warszawy. 

W raporcie podano, że całkowita wartość oferty LUG Light Factory wynosi 39 440 925,87 zł brutto. Podkreślono też, że Miastu Stołecznemu będzie przysługiwało ponadto prawo opcji, którym objęta będzie dostawa dodatkowych opraw oświetleniowych LED o całkowitej wartości wynoszącej maksymalnie 5.000.000 zł brutto. 

Od dnia wyboru oferty, czyli od 9 marca, wchodzi w życie 10-dniowy termin, w którym Krajowa Izba Odwoławcza może zostać wszczęte postępowanie odwoławcze. 

Jest to kolejne zlecenie LUG dla Warszawy. W 2021 roku LUG wymienił 38,5 tys. opraw ulicznych w Warszawie za 32,08 mln złotych brutto.


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
July 23 2024 01:29 V22.5.13-2