reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© NOTE
Przemysł elektroniczny |

Note otrzymuje większą ilość zamówień od stałego klienta

Szwedzki dostawca EMS twierdzi, że popyt ze strony dużego klienta przemysłowego, z którym NOTE z powodzeniem współpracuje od kilku lat, wciąż „bardzo mocno” rośnie. Oznacza to, że zarówno tempo produkcji, jak i sprzedaż znacznie wzrosły.

Wraz ze wzrostem zapotrzebowania ze strony klienta, Note stanął przed koniecznością gwałtownego zwiększenia zarówno produkcji, jak i dostaw w ramach istniejącej współpracy. W ubiegłym roku sprzedaż Note dla tego klienta wyniosła około 50 mln SEK (4,5 mln EUR), zaś tegoroczna sprzedaż również dla tego samego kontrahenta szacowana jest na co najmniej 200 mln SEK (17,9 mln EUR).

"Ważnym czynnikiem dla klientów są nasze metodyczne inwestycje w zapewnienie wysokiej jakości i terminowości dostaw naszych usług. To bardzo satysfakcjonujące, że nadal jesteśmy obdarzani zaufaniem jako partner produkcyjny klienta w obliczu silnego wzrostu, który właśnie się rozpoczął." – mówił w komunikacie prasowym Johannes Lind-Widestam, CEO i prezes Note.

Lind-Widestam  powiedział też, że już teraz szacuje, że kontrakt z tym właśnie klientem będzie jednym z największych dla Note w 2023 roku. Dodał również, że obie firmy bardzo dobrze zapatrują się również na zwiększenie współpracy w najbliższych latach.


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 13 2024 13:49 V22.4.55-2