reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Helukabel
Przemysł elektroniczny |

Helukabel rośnie w siłę w Afryce

Pod koniec stycznia świat obiegła informacja, że Helukabel zainwestuje w nowy zakład w Niemczech. Teraz niemiecki producent kabli ogłosił umocnienie swojej obecności w Afryce otwarciem filii w Maroku.

Rynek afrykański dość szybko się rozwija. Przybywa z niego klientów, dlatego Helukabel postanowił wyjść im naprzeciw i być bliżej wraz ze swoją ofertą. Marokańska filia będzie wspierana przez zespół z Portugalii, który działa w tym północnoafrykańskim kraju od 2017 roku. 

"Obserwujemy stabilny wzrost gospodarczy w Maroku, zwłaszcza w przeciągu ostatnich dwóch lat." – informuje w komunikacie prasowym Eduardo Soares, dyrektor zarządzający Helukabel Portugal – "Sektory inżynierii mechanicznej i energii odnawialnej są szczególnie obiecujące. Dlatego zdecydowaliśmy się na dalsze rozszerzenie naszej działalności w tym kraju poprzez utworzenie własnej lokalizacji." 

Soares stwierdził też, że aplikacje w tych sektorach stają się coraz bardziej wymagające, dlatego proporcjonalnie rośnie zapotrzebowanie na złożone lub niestandardowe rozwiązania w zakresie technologii połączeń.

Helukabel Maroko to druga filia niemieckiej firmy w Afryce.


reklama
Załaduj więcej newsów
June 13 2024 13:49 V22.4.55-1