reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Micross Components
Przemysł elektroniczny |

Micross finalizuje przejęcie firmy od Infineon Technologies

Założona w 1998 roku firma Micross Components zamknęła proces przejęcia High-Reliability DC-DC od Infineon Technologies.

Przejęta firma, z siedzibą w San Jose w Kalifornii i zakładem w Kopenhadze, dostarcza wysoce niezawodne konwertery DC-DC, w tym hybrydowe i niestandardowe produkty zasilające dla przemysłu kosmicznego, obrony strategicznej, lotnictwa i innych klientów o wysokiej niezawodności. Firma projektuje i produkuje własne rozwiązania zasilania, które działają w najtrudniejszych warunkach.

Przejęcie firmy zajmującej się wytwarzaniem niezawodnych konwerterów DC-DC bezsprzecznie rozszerza ofertę Micross w zakresie rozwiązań zarządzania energią. Posunięcie biznesowe rozszerza ponadto geograficzny zasięg Microssa w USA i Europie, a także wzmacnia obecność firmy na szybko rozwijającym się rynku końcowym w branży kosmicznej.

"Jesteśmy zachwyceni współpracą z tym doświadczonym zespołem, która jeszcze bardziej rozszerza możliwości projektowe zespołu Micross. Przejęcie przynosi znaczące własnościowe IP wokół zarządzania energią, w połączeniu z najnowocześniejszymi możliwościami produkcyjnymi i portfolio produktów, którego jest liderem na rynku w zakresie postępu innowacyjnych rozwiązań. Będziemy mieli lepszą pozycję, aby produkować dla naszych klientów jeszcze szerszy zakres wysokiej jakości produktów. Wspólnie planujemy wykorzystać szereg obiecujących możliwości, aby dalej realizować nasze ekscytujące perspektywy rozwoju, a wszystko to przy zachowaniu doskonałej jakości i obsługi naszych klientów" – mówi w komunikacie prasowym Vince Buffa, prezes i dyrektor generalny Micross.


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 13 2024 13:49 V22.4.55-2