reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Ekoenergetyka
Przemysł elektroniczny |

Ekoenergetyka stawia na rozwój sieci dystrybutorów

Pierwsze dwa miesiące 2023 roku to zdecydowanie czas pod znakiem Ekoenergetyki. Tym razem spółka z Zielonej Góry poinformowała w komunikacie prasowym, że rozszerza swoją sieć dystrybucyjną i nawiązała współpracę z firmą stacjeladowania.com.

Sektor e-mobility dynamicznie się rozwija. Pojazdów elektrycznych przybywa, a infrastruktura w Polsce pozostawia wiele do życzenia. Zaradzić temu chce m.in. Ekoenergetyka, która wspiera rozbudowę infrastruktury EV, widząc w tym doskonały sposób na optymalizacje kosztów dla wielu firm. Następstwem tego jest więc podpisana umowa o współpracy przez Bartosza Kubika – Prezesa Ekoenergetyka-Polska oraz Adama Agackiego – Prezesa stacjeladowania.com.

„Zintensyfikowaliśmy działania na rzecz dystrybucji naszych produktów poprzez nowe kanały sprzedaży. Jednym z nich jest kanał dystrybucyjny. Cieszymy się, że do grona naszych partnerów dystrybucyjnych dołączyła firma stacjeladowania.com.” – podsumował Piotr Fengler, Dyrektor Biura Sprzedaży Bezpośredniej i Dystrybucji spółki.

Spółka w tym ogromnym rynku zauważa rosnące zapotrzebowanie na budowę sieci szybkich i ultraszybkich stacji ładowania DC. Nowy partner Ekoenergetyki istnieje od 2019 r. i zajmuje się się dostarczeniem, montażem i koordynacją odbiorów UDT stacji ładowania samochodów elektrycznych. Na swoim koncie ma ponad 344 zamontowanych stacji ładowania w 300 lokalizacjach w Polsce, a także ponad 122 ładowarki.

“Podpisanie umowy z Ekoenergetyka-Polska SA. jest dla nas bardzo ważne, bo dzięki temu dostajemy dostęp do najwyższej jakości urządzeń polskiej firmy, która ma globalne doświadczenie. Ewidentnie rynek stacji ładowania DC bardzo szybko rośnie, dlatego sięgamy po najbardziej doświadczonego na rynku producenta, aby dostarczać naszym klientom najlepszy produkt oraz usługę.” – podkreślał Adam Agacki, Prezes stacjeladowania.com


reklama
Załaduj więcej newsów
June 13 2024 13:49 V22.4.55-2