reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© ICAPE
PCB |

ICAPE wzmacnia swój łańcuch dostaw w Europie

Francuski dostawca PCB, ICAPE Group, rozszerza swoje rozwiązania logistyczne, dążąc do zaspokojenia rosnącego popytu na PCB i części elektroniczne.

Od jakiegoś czasu, grupa ICAPE podąża za strategią umocnienia swojej lokalnej obecności w wielu krajach. W konsekwencji grypa wzmocniła swoją filię we włoskiej Modenie. Oddział ten mierzy się bowiem z wyzwaniem sprostania wzrastającemu wciąż popytowi. ICAPE podjęło więc decyzję o zainwestowaniu w nowy obiekt o powierzchni 350 m2, który zapewni nowe zasoby w celu dalszego rozszerzenia usług.

Nowy, w pełni operacyjny magazyn we Włoszech jest znakiem rozwoju grupy i wzmocnienia jej sieci logistycznej na świecie. Dodajmy, że ICAPE posiada obecnie 12 magazynów na całym świecie. 

"Dzięki naszej zorganizowanej i globalnej platformie, jesteśmy w stanie obsługiwać naszych klientów na całym świecie. Ten nowy obiekt we Włoszech konsoliduje naszą obecność w Europie i wzmacnia naszą przewagę konkurencyjną i strategiczną, pozycjonując nas jako głównego pośrednika między klientami działającymi na całym świecie a lokalnymi dostawcami." – mówił w komunikacie prasowym Cyril Calvignac, dyrektor generalny Grupy ICAPE.


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 15 2024 11:45 V22.4.27-2
reklama
reklama