reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Flytronic
Przemysł elektroniczny |

Flytronic S.A. rozwija się

Polska spółka należąca do Grupy WB wynajęła powierzchnię magazynową w parku logistycznym Diamond Business Park w Gliwicach, pisze portal PropertyNews. Flytronic będzie miał do dyspozycji ponad 4 tys. m2 powierzchni magazynowej i biurowej.

„Podpisana umowa, dzięki której pojawimy się w łączącym funkcje parku logistycznego z powierzchnią produkcyjną DBP Gliwice, pozwoli na szybkie i efektywny rozwój naszej działalności – oświadczył cytowany przez PropertyNews Jarosław Zając, prezes zarządu Flytronic.

Diamond Business Park w Gliwicach jest kompleksem produkcyjno-magazynowo-biurowym, znajdującym się w Katowickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej, tuż przy drodze nr 88 i blisko autostrad A4 i A1. Nieopodal znajdują się również stacja kolejowa i śródlądowy Port Gliwice. 

„To co wyróżnia nasz zespół, to ścisła współpraca z firmami obecnymi w naszych obiektach i potencjalnymi najemcami oraz znajomość ich potrzeb. Każda nowa umowa, jak w przypadku Flytronic, jest bardzo ważna i stanowi potwierdzenie, że nasza filozofia działania odpowiada najemcom i partnerom biznesowym.” – mówiła cytowana przez PropertyNews Urszula Rasmussen, Head of Industrial Leasing w White Star Real Estate.

Flytronic S.A. to założony w 2008 roku wiodący polski ośrodek projektujący i produkujący specjalistyczne bezzałogowe systemy powietrzne. W grudniu 2009 roku większościowym udziałowcem spółki stał się WB Electronics S.A., a Flytronic stał się centrum technologicznym systemów bezzałogowych całej Grupy WB. 


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
May 14 2024 07:33 V22.4.46-2
reklama
reklama