reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Viscom AG
Biznes |

PB Technik z nowym partnerem

Viscom AG z Niemiec pozyskała firmę PB Technik Sp. z o.o. jako nowego silnego partnera dystrybucyjnego na Polskę, ogłasza niemiecka firma w komunikacie prasowym. Umowa dotyczy dystrybucji pełnej gamy systemów inspekcyjnych Viscom do produkcji elektroniki.

Przed podjęciem decyzji, specjaliści z PB Technik przeanalizowali technologie Viscom z innymi potencjalnymi dostawcami.

„Zasięgaliśmy również opinii u naszych klientów. Wyjątkowo pozytywne wypowiedzi dotyczyły w szczególności technologii stosowanych przez Viscom oraz jakości obrazu” – podkreśla w komunikacie Jakub Karpowicz, Starszy Menadżer Produktu – Systemy Testujące w PB Technik.

Viscom informuje, że jego produkty w ofercie PB Technik zastąpią pochodzące od trzech innych marek. Niemiecka firma swoje posunięcie ocenia, jako krok w kierunku spełnienia przede wszystkim wymagań większych producentów elektroniki zlokalizowanych w Polsce.

„Firma PB Technik ma doskonałą sieć kontaktów na polskim rynku i odpowiednie dla nas kompetencje, zwłaszcza w zakresie naszych rozwiązań inspekcyjnych” – mówił Sebastian Legierko, Sales Manager Europe, Viscom AG, który będzie osobą odpowiedzialną za kontakt z PB Technik.

Przed podjęciem ostatecznej decyzji, Jakub Krpowicz odwiedził Viscom w Hanowerze, by móc dokładnie zapoznać się z typami systemów, cenami i opcjami firmy.

„W ramach wspólnych projektów, chcę tu w przyszłości częściej przyjeżdżać razem z klientami” – mówił w komunikacie Karpowicz – „Kampus Viscom z produkcją, dużym centrum pokazowym i innymi budynkami zasługuje po prostu na to, by go zobaczyć.” 

PB Technik zostało założone w 1991 roku, a jego siedziba mieści się w Warszawie. Współpracuje z wieloma znanymi producentami w branży wyposażania nowoczesnych linii produkcyjnych. Firma zatrudnia ponad 40 pracowników, w tym również specjalistów od serwisu.

Spółka Viscom AG została założona w 1984 roku, a od 2006 roku jest notowana na giełdzie we Frankfurcie. Jej siedziba i zakład produkcyjny znajdują się w Hanowerze, gdzie są opracowywane, produkowane i sprzedawane wysokiej jakości systemy inspekcji w zakresie AOI, SPI, AXI, MXI, inspekcji bondingu oraz CCI do inspekcji ochronnych powłok lakierniczych.


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
May 14 2024 07:33 V22.4.46-2
reklama
reklama