reklama
reklama
reklama
© Neways
Przemysł elektroniczny |

Neways podpisał nową długoterminową umowę dostawczą z ASML

Podpisana przez Neways i ASML umowa stanowi potwierdzenie długoletnich relacji strategicznych obu firm. Ponadto wzmacnia ich wspólną przyszłość skoncentrowaną wokół najnowocześniejszych technologii, zrównoważonego rozwoju i ciągłego wzrostu.

„Cieszymy się, że możemy kontynuować naszą wieloletnią współpracę z Neways. W ciągu ostatnich dziesięcioleci pracowaliśmy razem nad różnymi nowymi projektami, w których Neways udowodnił, że jest niezawodnym i wysokiej jakości dostawcą. Wierzymy, że ta umowa wyznacza mocne podstawy do kontynuowania naszych wspólnych wysiłków na rzecz czekającego nas wzrostu.” – mówił w komunikacie prasowym Michiel Claessens, Senior Director Sourcing & Supply Chain w ASML.

Zarówno korzenie ASML, jak i Neways, sięgają holenderskiego Brainport Eindhoven, a od ponad 35 lat dostawca EMS jest oddanym partnerem ASML w opracowywaniu i integracji między innymi elektrycznych jednostek sterujących, kontroli mocy i systemów okablowania dla systemów litograficznych.

„Systemy litograficzne, takie jak skanery płytek, wymagają najwyższego poziomu technologii, jakości, szybkości i precyzji. Aby pozostać w czołówce najnowocześniejszych technologii, stale inwestujemy w naszą organizację, na przykład w nowe wysokiej jakości zakłady produkcyjne, innowacje i zrównoważone koncepcje wokół elektroniki cyrkularnej. Jesteśmy dumni, że możemy wspierać ASML jako partner w dziedzinie elektroniki i nie możemy się doczekać kontynuacji naszej współpracy dzięki tej nowej umowie”. - dodał w komunikacie Hans Büthker, dyrektor generalny Neways.


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
July 23 2024 01:29 V22.5.13-2