reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Gemosz
Przemysł elektroniczny |

Węgierski dostawca usług EMS rozwija się

W ciągu ostatnich kilku lat Gémosz, węgierski dostawca usług EMS, odnotował wzrost wyników biznesowych średnio o ponad 25%.

W ubiegłym roku firma zainwestowała w unowocześnienie swoich mocy produkcyjnych, zarówno w sensie technologicznym, jak i produkcyjnym. Działania te zapewnią firmie dodatkowe funkcje testowania, a nowe możliwości produkcyjne obejmują moduły TX1 SMT firmy ASM, poinformował Gémosz Evertiq w wiadomości e-mail z aktualizacją.

Bliżej lata tego roku, Gémosz wprowadzi się do nowego zakładu o powierzchni 1700 metrów kwadratowych. Jest on zlokalizowany w Tolmács, oddalonym o około 1 km od obecnej lokalizacji w Rétság na Węgrzech.

Firma jest również w trakcie odnawiania budynku w pobliżu Târgu Mureș w Rumunii, który zapewni firmie dodatkowe miejsce do końcowego montażu. Kadra obiektu o powierzchni 1 300 metrów kwadratowych zostanie również zwiększona o 10 nowych pracowników. 

Dyrektor zarządzający Gémosz, Barnabás Nagy, poinformował Evertiq, że firma chce zorganizować spotkanie kierownictwa węgierskiego EMS latem 2023 r., którego celem jest zebranie i sprzedaż węgierskiej produkcji EMS dla innych krajów, a także wzajemna pomoc wsparta jednością narodową.


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
May 14 2024 07:33 V22.4.46-2
reklama
reklama