reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Marelli
Przemysł elektroniczny |

Marelli z dużym kontraktem na dostawę BMS

Założone w 1919 roku włoskie przedsiębiorstwo, zajmujące się projektowaniem i produkcją systemów, modułów i zaawansowanych technologicznie komponentów dla przemysłu motoryzacyjnego, otrzymało ważny kontrakt na dostawę systemu zarządzania akumulatorami (BMS) dla nienazwanego, dużego światowego producenta samochodów.

Zgodnie z kontraktem, Marelli dostarczy zarówno sprzęt, jak i oprogramowanie ładujące systemu zarządzania akumulatorami dla pojazdów w pełni elektrycznych segmentu A, B i C. Firma poinformowała w komunikacie prasowym, że dostawy te będą stanowiły znaczące osiągnięcie pod względem wielkości produkcji.

„Cieszymy się z tego ważnego zadania, zwłaszcza że dotyczy ono technologii, która odgrywa kluczową rolę w zarządzaniu energią w pojazdach elektrycznych.” — mówi Hannes Prenn, prezes działu Electric Powertrain firmy Marelli.

System zarządzania akumulatorami zostanie opracowany i przetestowany przez zespoły Marelli Electric Powertrain we Włoszech i Japonii. Rozpoczęcie produkcji planowane jest na 2026 rok i zostanie ukierunkowane na zaopatrzenie różnych zakładów tego tajemniczego producenta samochodów.


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 13 2024 13:49 V22.4.55-1