reklama
reklama
reklama
reklama
© Phoenix Contact
Przemysł elektroniczny |

Phoenix Contact zatrudni 150 osób w Poznaniu

Założona w 1923 roku firma, w Polsce obecna jest już od 30 lat. W oddziałach w Nowym Tomyślu, Tarnobrzegu, Rzeszowie i Wrocławiu zatrudnia ponad 3 300 osób. Teraz w nowo powstałym Centrum Usług Wspólnych, Phoenix Contact Wielkopolska zatrudni co najmniej 150 osób, podaje portal ePoznań.pl.

Inwestycja firmy w  Centrum Usług Wspólnych w Poznaniu związana jest z długoterminową strategią wzrostu. To tam ma mają być świadczone usługi z zakresu technicznego, informatycznego i finansowego dla całej Grupy Phoenix Contact. 

Jak podaje portal ePoznań.pl, pierwszy pracownicy rozpoczęli pracę już w sierpniu ubiegłego roku, a w tym momencie poszukiwani są przede wszystkim eksperci i specjaliści średniego szczebla m.in. na stanowiska SQL Data Warehouse Developer, Software Developer C# czy Inżynier ds. Testów Elektroniki i Oprogramowania. Kadra poznańska będzie działała w 12 obszarach wsparcia: Elektromechanice, Elektronice, Zarządzaniu Danymi, E-learningu, Zarządzaniu Infrastrukturą Budynkową, IT, Księgowości, Controllingu i Laboratorium R&D. 

„Biuro zostało właściwie "uszyte na miarę". Powstało zgodnie z wysokimi standardami naszej organizacji. Obszar biurowy został zaprojektowany tak, aby mogły swobodnie korzystać z niego osoby z niepełnosprawnościami. Toalety oraz ciągi komunikacyjne również zostały przystosowane. Powstał także specjalny pokój przeznaczony dla kobiet w ciąży oraz pracujących rodziców z dziećmi. W budynku jest także duża wszechstronna kuchnia witająca pracowników zapachem świeżo zmielonej kawy, a porozmawiać i zintegrować się można w pokoju meeting room. Meble w pomieszczeniach zostały zaprojektowane celem maksymalizacji komfortu użytkowników wraz z ergonomicznymi fotelami. Dodatkowo cała przestrzeń open space, a także wydzielone biura zostały zaprojektowane w sposób rozpraszający i ograniczający dźwięki, które towarzyszą codziennej pracy biurowej.” – mówił cytowany przez ePoznan.pl Przemysław Pyła, Project Manager Projektów Budowlanych DITIT.


reklama
Załaduj więcej newsów
June 13 2024 13:49 V22.4.55-2