reklama
reklama
reklama
© Incap
Przemysł elektroniczny |

Margus Jakobson szefem Incap Estonia

Margus Jakobson, tymczasowy dyrektor zarządzający Incap Estonia, został mianowany członkiem zespołu zarządzającego Grupy Incap, a także dyrektorem operacyjnym i zarządzającym Incap Estonia z dniem 1 lutego 2023 r.

Margus Jakobson dołączył do Incap Estonia w 2016 roku, a wcześniej był członkiem zarządu Incap Estonia odpowiedzialnym za QHSE, rozwój procesów i strategii. Przed dołączeniem do Incap Margus Jakobson zajmował kilka stanowisk kierowniczych w firmach z branży elektronicznej i technologicznej, takich jak ETAL Group, Nordic Houses i Pharmadule.

„Cieszę się, że mogę powitać Margusa w Zespole Zarządzającym Grupy Incap. W Incap Estonia mamy bardzo silny zespół i cieszymy się, że znaleźliśmy wewnętrznego kandydata na to stanowisko. Margus jest związany z firmą już od kilku lat i przyczynił się do sukces naszych estońskich operacji.” - mówił w komunikacie prasowym Otto Pukk, CEO Incap.

Od 1 lutego 2023 roku członkami Zespołu Zarządzającego Grupy Incap są Otto Pukk, Prezes i Dyrektor Generalny; Margus Jakobson, dyrektor operacyjny Estonii; Murthy Munipalli, dyrektor ds. operacji w Indiach i sprzedaży w regionie APAC; Jamie Maughan, dyrektor operacyjny w Wielkiej Brytanii; Miroslav Michalik, dyrektor operacyjny na Słowację, a także Antti Pynnönen, dyrektor finansowy.

„Chciałbym podziękować za tę możliwość. Incap ma wspaniałą kulturę przedsiębiorczości i nie mogę się doczekać kontynuacji pracy z naszym wspaniałym zespołem, naszymi klientami i partnerami.” – dodał w komunikacie prasowym Margus Jakobson.


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
July 23 2024 01:29 V22.5.13-1