reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Ekoenergetyka
Biznes |

Ekoenergetyka inwestuje w kadrę

Polska spółka działająca w sektorze e-mobility z Zielonej Góry poinformowała, że rozszerza obszar wsparcia technicznego i biznesowego dla klientów. W tym celu 01.02.2023 Ekoenergetyka powołała Wojciecha Twardowskiego do objęcia funkcji Dyrektora Biura Rozwiązań Technicznych oraz Piotra Fenglera na stanowisko Dyrektora Biura Sprzedaży Bezpośredniej i Dystrybucji.

Jak czytamy w komunikacie prasowym firmy, Ekoenergetyka kontynuuje strategię nakierowaną na zapewnienie najwyższej jakości usług w branży e-mobility. Jej celem jest zapewnienie odpowiedniej opieki klientom i partnerom biznesowym, a także dzielenie się bogatym doświadczeniem globalnej ekspansji i wdrażania nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Evertiq wielokrotnie wspominał o dynamicznym rozwoju spółki, choćby przy okazji kontraktu w Belgii czy francuskiej ekspansji.

„W Ekoenergetyka doskonale znamy specyfikę dynamicznie zmieniającego się rynku i widzimy złożoną specyfikę procesów inwestycyjnych, które wymagają kompleksowego podejścia zarówno od strony technicznej, budowlanej, energetycznej, ale również zarządzania projektami przy zmiennych warunkach legislacyjnych na poziomie międzynarodowym” – mówił w komunikacie prasowym Petros Spinaris, Wiceprezes ds. Sprzedaży i Marketingu w Ekoenergetyce.

Nowy Dyrektor Biura Rozwiązań Technicznych, Wojciech Twardowski, będzie wspierał klientów pod kątem technicznym. Jest absolwentem studiów inżynierskich w zakresie energetyki, a doświadczenie budował jako ekspert w dziale technicznym IKEA w Polsce oraz w Nestle, gdzie zarządzał procesem produkcyjnym i zespołem pracowników. Twardowski posiada bogate doświadczenie w nadzorowaniu inwestycji w branży elektrycznej. Z Ekoenergetyką związany jest od 2019 roku.

Z kolei nowy Dyrektor Biura Sprzedaży Bezpośredniej i Dystrybucji, Piotr Fengler, będzie odpowiedzialny za budowanie silnych i trwałych partnerstw w całej branży. Do zespołu wniósł doświadczenie w zakresie zarządzania relacjami z klientami i strategią sprzedaży oraz głęboką wiedzę w sektorze e-trucków i logistyki. Doświadczenie zdobywał w EC Engineering, gdzie był odpowiedzialny za wprowadzenie na rynek europejski najnowocześniejszych technologii szybkiego ładowania opartych na rozwiązaniach pantografowych. Od lat związany jest również z branżą MICE, jako Dyrektor Zarządzający i współwłaściciel firmy „incentive house”, realizującej wydarzenia na całym świecie.


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 15 2024 11:45 V22.4.27-2
reklama
reklama