reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Pixabay
Przemysł elektroniczny |

Holenderska firma inwestuje w Polsce

UNIS Group, holenderska firma świadcząca usługi w dziedzinie elektroniki przemysłowej, poinformowała w aktualnościach na swojej stronie internetowej, że otworzyła nowy oddział naprawczy we Wrocławiu.

Inwestycja była odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie na naprawy elektroniki przemysłowej. Wrocławski zakład będzie piątym tego typu w portfolio firmy, pozostałe znajdują się w Holandii (siedziba główna), Brazylii, Wielkiej Brytanii i Chinach. 

"Nasz zakład naprawczy w Polsce pozwala nam jeszcze lepiej i szybciej reagować na potrzeby naszych lokalnych klientów. Bez elektroniki przemysłowej wiele produkcji jest po prostu niemożliwe. Przestoje niestety zdarzają się wszędzie, a czasem nawet codziennie. Z powodu tych przestojów firmy produkcyjne tracą wiele zysków i spóźniają się z harmonogramem, co wydłuża czas dostawy i prowadzi do niezadowolonych i zestresowanych klientów. Naprawiając elektronikę przemysłową lokalnie, wspieramy firmy w ograniczaniu (nieprzewidzianych) przestojów. Dzięki dodatkowej sile roboczej i możliwościom w tej piątej lokalizacji, jesteśmy szybsi niż kiedykolwiek. Dotyczy to również regularnych napraw i konserwacji. Nasze krótsze czasy napraw są największą korzyścią dla polskich klientów." – czytamy w aktualnościach wypowiedź Łukasza Palucha, Account Manager w UNIS Group w Polsce.

UNIS Group zostało założone w 1984 roku w holenderskim mieście Grou. Jak na razie w Polsce firma zatrudnia 30 techników i wciąż się rozwija. 


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 15 2024 11:45 V22.4.27-2
reklama
reklama