reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© PixabayUnsplash
Biznes |

TKD Polska rozwija się

Producent i dystrybutor kabli oraz przewodów wynajął około 2,8 tys. mkw powierzchni w ramach centrum logistycznego MLP Pruszków II, informuje MLP Group.

2,4 m2 powierzchnii magazynowej zostało przekazane do użytku TKD z początkiem tego roku. Reszta wynajętej przestrzeni została zaplanowana na cele biurowe i socjalne, w ręce producenta trafi w połowie 2023 roku. 

„Do grona naszych najemców dołączyła firma TDK Polska. Dedykowany obiekt jest obecnie w trakcie budowy. Część magazynowa została przekazana do użytkowania z początkiem br., a z powierzchni biurowej i socjalnej najemca będzie mógł korzystać już pod koniec czerwca br. Oferowane przez nas nieruchomości spełniają najwyższe wymagania. Zgodnie ze strategią wszystkie nowo powstające obiekty, są poddawane procesowi certyfikacji BREEAM. Stosujemy rozwiązania mające pozytywny wpływ na środowisko naturalne i zwiększające komfort dla pracowników” – powiedziała Agnieszka Góźdź, Członek Zarządu, Chief Development Officer w MLP Group S.A.

MLP Pruszków II to centrum logistyczne zlokalizowane w Pruszkowie, gmina Brwinów w okolicach Warszawy.

TKD Polska to jeden z największych na świecie dostawców kabli, przewodów, gotowych do podłączenia systemów kablowych i akcesoriów kablowych. Swoim klientom oferuje szeroką gamę produktów do szerokiej gamy zastosowań w prawie wszystkich branżach. 


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
May 14 2024 07:33 V22.4.46-1
reklama
reklama