reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Incap
Przemysł elektroniczny |

Incap Crportion zwiększa moce produkcyjne w Estonii

Fiński producent elektroniki kontraktowej zainwestował 1,35 mln euro w obecną fabrykę w Kuressaare, modernizując i zwiększając moce produkcyjne.

Dzięki inwestycji, Incap Estonia zmodernizował dwie linie produkcyjne SMT i dodał trzecią linię SMT w swojej fabryce w Kuressaare. Nakłady finansowe o wartości 1,35 mln EUR włożone w przedsięwzięcie pozwoliły zwiększyć ogólną zdolność produkcyjną fabryki SMT o ponad 50%, czytamy w komunikacie prasowym firmy.

Według Margusa Jakobsona, tymczasowego dyrektora zarządzającego Incap Estonia, inwestycja w SMT (technologię montażu powierzchniowego) wspiera szybki rozwój firmy i elastyczność obsługi klienta. Nowy sprzęt elektroniczny w fabryce Kuressaare został zakupiony od SMT Renting na podstawie długoterminowej umowy najmu.

„Postanowiliśmy zmodernizować dwie istniejące linie produkcyjne, aby przyspieszyć proces produkcyjny. Trzecia linia o długości 30 metrów pomoże zwiększyć nasze moce produkcyjne SMT o ponad 50%.” – wyjaśnił Jakobson. 
Nowy park maszynowy znacząco przyczyni się do produkcji najważniejszych dla firmy części urządzeń elektronicznych.

Incap Estonia jest częścią Incap Corporation, międzynarodowego producenta elektroniki kontraktowej. Elektronikę produkowaną przez Incap Estonia można znaleźć na przykład w inteligentnych licznikach, lekkich pojazdach elektrycznych na ulicach, w inteligentnych diodach LED w różnych regionach Estonii i w wielu różnych maszynach.


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 15 2024 11:45 V22.4.27-2
reklama
reklama