reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Pixabay
Biznes |

Gigant technologiczny inwestuje w Gdańsku

Accenture otwiera kolejne biuro w Polsce. Tym razem wybór padł na Gdańsk i oddany do użytku w 2020 roku biurowiec Wave w Oliwie. Zainteresowani mogą już aplikować.

W Polsce Accenture obecne jest od 1990 roku, a jej oddziały znajdują się w Warszawie, Krakowie, Łodzi, Wrocławiu, Szczecinie i Katowicach. Firma zatrudnia w naszym ponad 8 600 pracowników. 

Przyszedł zatem czas na kolejną inwestycję i zatrudnienie nowych pracowników. Do biura w Gdańsku poszukiwani są m.in. SAP managerowie, supply chain management analyst, team leaderzy czy rekruterzy IT.

„Otwarcie nowego biura w Gdańsku to następny krok, który pozwala nam nie tylko wzmacniać swoją obecność w największych miastach Polski, ale także podejmować kolejne wyzwania i tworzyć nowe możliwości dla naszych klientów i pracowników.” – mówi Edyta Gałaszewska-Bogusz, managing director w Accenture Operations w Polsce.

Accenture zostało założone w 1989 roku, a od początku istnienia jego siedzibą jest Dublin. Gigant technologiczny zatrudnia ponad 738 tysięcy pracowników w 50 krajach. Firma opracowała dotąd 8 300 patentów i rozwiązań oczekujących na opatentowanie na całym świecie. 


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 13 2024 13:49 V22.4.55-1