reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© shutterstock
Przemysł elektroniczny |

GlobalLogic inwestuje w gdański oddział

Globalny specjalista z branży usług inżynierii cyfrowej posiada swoje oddziały we Wrocławiu, Krakowie, Szczecinie, Koszalinie, Zielonej Górze, Łodzi, Gliwicach i Bydgoszczy. W zeszłym roku pisaliśmy o powstaniu dwóch kolejnych – w Gdańsku i w Katowicach.

Teraz portal PULS HR poinformował, że GlobalLogic postanowił zainwestować w oddział w Gdańsku i rekrutuje kolejnych specjalistów. Zatrudnienie ma znaleźć 30 osób, m.in. na stanowisku software development engineer, backend engineer, frontend developer, C++ developer, DevOps engineer, AUTOSAR i software test engineer.

„Stawiamy na rozwój inżynierów, testerów i programistów. Jesteśmy otwarci zarówno na doświadczonych specjalistów poszukujących nowych wyzwań, jak też absolwentów uczelni i studentów stawiających dopiero pierwsze kroki w sektorze IT. Już teraz mamy na pokładzie świetnych inżynierów, gotowych do dzielenia się wiedzą i wymiany doświadczeń w koleżeńskiej atmosferze.” – czytamy wypowiedź Kamila Świadka, dyrektora GlobalLogic w Gdańsku, na portalu Puls HR.

W skali globalnej GlobalLogic zatrudnia ponad 25 tys. pracowników. W Polsce dla należącej do Hitachi spółki pracuje obecnie ok. 2 tys. specjalistów, jednak firma planuje regularnie zwiększać zatrudnienie. 

„Myślę, że w perspektywie najbliższych dwóch lat powinniśmy pojawić się w pozostałych, dużych miastach Polski. Z największych brakuje nam jeszcze Poznania i Warszawy. Poza tym każde miasto, które ma potencjał i skalę ok. 150–200 tys. mieszkańców, jest dla nas atrakcyjnym rynkiem, na którym w przyszłości będziemy chcieli zainwestować.”  – mówił w czerwcu 2022 roku Marek Matysiak, associate vice president w GlobalLogic Polska.


reklama
Załaduj więcej newsów
April 11 2024 07:39 V22.4.25-2
reklama
reklama