reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Siemens Mobility Polska
Biznes |

Siemens Polska i Siemens Mobility z nową CFO

Jak czytamy w komunikacie prasowym międzynarodowego koncernu z branży elektronicznej, z początkiem 2023 roku Katarzyna Halwa, dotychczasowa CFO Siemens Mobility w Polsce, objęła dodatkową funkcję CFO Siemens Polska. Od tego momentu będzie pełniła obie funkcje, wspierając współpracę między spółkami Siemensa w naszym kraju.

Katarzyna Halwa związała się z Siemensem już na początku swojej drogi zawodowej, czyli od ponad 20 lat. Zajmowała kierownicze stanowiska w pionie finansowym oraz strategicznym w polskich oddziałach Siemensa, a także w spółkach firmy w Niemczech oraz w Wielkiej Brytanii. Od 2018 roku pozostaje członkiem zarządu oraz dyrektor finansową w Siemens Mobility Sp. z o.o. Katarzyna Halwa jest absolwentką prawa na Uniwersytecie Warszawskim oraz MBA na Webster University. 

„Dziękuję za zaufanie i cieszę się, że na nowym stanowisku będę mogła wykorzystać dotychczasowe doświadczenie biznesowe, a przy okazji rozwinę kolejne kompetencje. Aby sprostać nowym wyzwaniom zawodowym, z pewnością przydatna okaże się wiedza o organizacji, którą zdobyłam przez lata pracy w Siemensie, również w spółkach zagranicznych. Przede mną i przed całym zespołem stoi wiele ambitnych celów, ale mam pewność, że jesteśmy w stanie im sprostać i wzmocnić współpracę między spółkami Siemensa działającymi na polskim rynku.” – komentuje Katarzyna Halwa. 

Siemens informuje w komunikacie prasowym, że od 1 stycznia 2023 roku w zarządzie Siemens Polska zasiądzie Maciej Zieliński jako CEO oraz Katarzyna Halwa jako CFO. Z kolei w Zarządzie Siemens Mobility Sp. z o.o. zasiadają Hubert Meronk (CEO) oraz Katarzyna Halwa (CFO). 


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 13 2024 13:49 V22.4.55-2