reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Eurocircuits
Przemysł elektroniczny |

Eurocircuits zwiększa działalność montażową na Węgrzech

W ostatnich latach europejski dostawca PCB i usług EMS przeprowadzał się do wielu nowych budynków w Egerze na Węgrzech. W 2016 roku Eurocircuits zainwestował w nowy budynek do montażu, a w 2021 roku zaczął użytkować nowowybudowany budynek firmowy. W 2022 roku natomiast po raz kolejny przyszedł czas na budowę nowego budynku dla rozwijającej się działalności montażowej firmy – trzykrotnie większego niż od poprzedniego z 2016 roku.

Nowy budynek montażowy zostanie niebawem ukończony. Specjalnie zamówione na potrzeby nowego zakładu maszyny, zostały dostarczone już w grudniu. Eurocircuits poinformowało w komunikacie prasowym, że zwiększenie wydajności z pięciu do siedmiu linii montażowych było koniecznie, żeby sprostać stale rosnącemu popytowi. Kompletna przeprowadzka wraz z instalacją wszystkich maszyn będą wymagały jednak trochę czasu.
Na czas przeprowadzki, Eurocircuits będzie utrzymywać na przemian co najmniej jedną linię w starych i nowych zakładach. Ma to na celu utrzymanie co najmniej dwóch linii operacyjnych dla pilnych zamówień wraz z działem montażu w niemieckim Akwizgranie.

Eurocircuits zostało założone w 1991 roku w Belgii, obecnie zatrudnia 450 osób w zakładach w Belgii, Niemczech, na Węgrzech i w Indiach. Firma posiada również oddziały handlowe we Francji, Niemczech, Wielkiej Brytanii i Szwajcarii, a także biura sprzedaży we Włoszech i Hiszpanii. Dostawca PCB ma ponad 100 000 zamówień rocznie dla ponad 12 000 aktywnych klientów.


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 13 2024 13:49 V22.4.55-2