reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© AQ Group
Przemysł elektroniczny |

Grupa AQ kontynuuje ekspansję w Polsce

Jakieś trzy lata temu szwedzka firma AQ Group otworzyła w Polsce nową fabrykę Systemów Wiring. Jednak wciąż zwiększające się zapotrzebowanie ze strony klientów, zmusiło firmę do dalszej rozbudowy.

W październiku 2019 roku specjalizująca się w okablowaniu szwedzka firma, otworzyła nowy obiekt o powierzchni 12 300 m2 w Łodzi. Dzięki nowej lokalizacji AQ Group miało również możliwość rozbudowy o dodatkowe 5000 m2, gdyby zaszła taka potrzeba. Cóż, potrzeba właśnie nadeszła. 

W komunikacie w mediach społecznościowych firma poinformowała, że właśnie trwają prace nad rozbudową łódzkiego obiektu. Evertiq skontaktował się z dyrektorem generalnym AQ Group, Jamesem Ahgrenem, w celu uzyskania komentarza na temat tej ekspansji.

„Powiększamy się o 5000 m2 w dodatkowych wynajmowanych lokalach. Powodem jest to, że nasi klienci chcą u nas kupować więcej, a nasza fabryka w Łodzi jest dziś w zasadzie pełna. Naszą ambicją jest oddanie nowej siedziby do użytku na początku 2024 roku” – napisał prezes w przesłanym mailowo oświadczeniu.


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 15 2024 11:45 V22.4.27-2
reklama
reklama