reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Rebound Electronics
Biznes |

Gdański oddział Rebound Electronics przeniesiony do Gdyni

Globalny dystrybutor komponentów elektronicznych rozwija swoją działalność w Polsce. Niedawno zainwestował w nowe biuro w Gdyni, do którego przeniósł swój gdański oddział.

Nowe biuro Rebound Electronics mieści się teraz przy al. Zwycięstwa 239 w Gdyni. Firma informuje, że wszystkie numery telefonów pozostały takie same. 

Rebound Electronics podkreśla w komunikacie prasowym, że w ciągu ostatnich dwóch lat zanotowało bardzo dobre wyniki sprzedaży, a tegoroczne obroty zbliżają się do 1 mld USD. Firma wypracowała sobie sprawny łańcuch dostaw, przez co mogła skutecznie odpowiedzieć na problemy klientów w kwestii terminów i dostępności komponentów. Duży wpływ na to miała trafiona lokacja oddziałów Rebound Electronics, z których pięć to globalne biura zakupowe, a reszta to biura sprzedaży znajdujące się w większości krajów Europy. W Polsce firma działa od 2006 roku, a jej oddziały zlokalizowane są w Krakowie i Trójmieście. 

Ofertę firmy uzupełnia też dynamiczny rozwój działu dystrybucji franczyzowej NUVONIX By REBOUND, którego celem jest wsparcie klientów w doborze zamienników pin-to-pin z lead time’em na poziomie 12-16 tygodni. Rebound Electronics zauważa również, że obecnie narastającym wśród klientów wyzwaniem jest ograniczenie nadmiernego poziomu stanów magazynowych i i poprawa płynności finansowej. W tym celu firma utworzyła Dział Upłynniania Nadwyżek, aktywnie wyszukujący na całym świecie firm zainteresowanych odkupieniem takich elementów, by pomóc swoim klientom. 


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
May 14 2024 07:33 V22.4.46-1
reklama
reklama