reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© HansaMatrix
Biznes |

HansaMatrix z nowym zamówieniem na 4,4 mln USD

Zamówienie złożył klient z branży lotniczej zlokalizowany poza Unią Europejską. Dostawy planowane są od końca 2023 roku do początku 2025 i będą uzależnione m.in. od dostępności komponentów.

Jak informuje HansaMatrix w komunikacie prasowym, zamówienie składa się z kilku produktów, z których wszystkie są systemami elektronicznymi o dużej złożoności. Realizacja zamówienia będzie się odbywała najprawdopodobniej w zakładzie produkcyjnym łotewskiej firmy w Ventspils.

Podpisana umowa zabrania ujawniania nazwy klienta.

Jānis Sams, Prezes Zarządu HansaMatrix, stwierdził, że nowe zamówienie potwierdza zdolności Spółki do budowania długotrwałych relacji oraz świadczy o możliwościach technologicznych w produkcji skomplikowanych systemów elektronicznych na światowym rynku. Zdaniem Sama nowe zamówienie jest również dowodem na to, że pomimo trudnej sytuacji w warunkach niedoboru elementów elektronicznych, HansaMatrix zyskała zaufanie klientów do swojej dyscypliny dostaw.

HansaMatrix do rozwijająca się firma z siedzibą na Łotwie, zajmująca się zaawansowanymi technologiami. W swojej ofercie ma projektowanie produktów, industrializację i kompletne usługi produkcyjne w sieciach danych, Internecie rzeczy, przemyśle i innych sektorach biznesowych o wysokiej wartości dodanej.


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
May 14 2024 07:33 V22.4.46-1
reklama
reklama