reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Note
Przemysł elektroniczny |

Szwedzki dostawca EMS rośnie w siłę

Note ogłosił dziś rozbudowę swojego zakładu w Norrtälje, w którym planuje zwiększyć moce produkcyjne oraz poprawić jego wydajność.

Jeden z największych szwedzkich dostawców EMS zdecydował się na rozbudowę zakładu, by sprostać zwiększonemu popytowi ze strony swoich klientów i dalej móc się rozwijać. Jako, że Szwecja jest największym rynkiem zbytu firmy, Note postanowiło rozbudować istniejący już zakład o około 1 100 m2

"Z satysfakcją obserwujemy rosnący popyt w naszych zakładach, a biorąc pod uwagę nasz silny wzrost, stale pracujemy nad zapewnieniem dodatkowych mocy produkcyjnych tam, gdzie są one potrzebne. Szwecja jest największym rynkiem NOTE i w ciągu roku odnotowaliśmy tam wzrost o 35% z wyłączeniem przejęć. Dalszy rozwój zakładu w Norrtälje wynika z rozszerzonej współpracy z dotychczasowymi klientami, jak również współpracy z nowymi klientami." – mówi Johannes Lind-Widestam, dyrektor generalny i prezes Note.

Ekspansja szwedzkiego producenta nabiera tempa. Pierwszym krokiem była rozbudowa zakładu produkcyjnego firmy w Torsby, która miała miejsce rok temu. Note zwiększyło wtedy przestrzeń produkcyjną o około 2 200 m2. Następnie w lipcu tego roku sfinalizowano przejęcie zakładu w Herrljunga, co przyniosło dodatkowe 4 000 m2 powierzchni produkcyjnej. 


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
May 14 2024 07:33 V22.4.46-2
reklama
reklama