reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Elhurt Biznes |

Elhurt z nowym, zagranicznym partnerem biznesowym

Dystrybutor komponentów elektronicznych z Gdańska ogłosił dziś, że nawiązał współpracę z firmą Winsen – producentem czujników z Azji, który jako jedyny dostarcza czujniki tlenków metali.

Elhurt widzi wiele nowych możliwości, które otwiera współpraca z Winsenem.

„Winsen nie jest firmą, która niedawno pojawiła się na rynku. Mają ponad 30 lat doświadczenia w badaniach i rozwoju czujników gazu. Posiadają stały zespół, około 50 utalentowanych inżynierów z 80 patentami w zakresie czujników i dziedzin pokrewnych. Ich oferta już teraz jest bogata i godna uwagi, a dzięki badaniom i pracy inżynierów wiemy, że będzie się stale polepszać i powiększać. Jest to bardzo cenna współpraca dla naszej firmy, na którą bardzo się cieszymy. Będziemy w stanie oferować naszym Klientom jeszcze obszerniejszą ofertę czujników.” – tłumaczył Adrian Cichosz, Product Manager w Elhurt.

Winsen produkuje m.in. czujniki katalityczne, elektrochemiczne, MEMS, NDIR, temperatury, czy wilgotności. Są wykorzystywane w przemyśle, górnictwie, AGD, bezpieczeństwie i ochronie przeciwpożarowej, a także w medycynie, motoryzacji, elektronice użytkowej i w wielu innych branżach. 

Elhurt zaznacza w informacji opublikowanej na swojej stronie internetowej, że Winsen ma już ponad 42 000 klientów, do których należą m.in. Samsung, LG czy Honeywell. 

reklama
reklama
May 29 2023 15:20 V20.14.29-1