reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Elhurt
Biznes |

Elhurt z nowym, zagranicznym partnerem biznesowym

Dystrybutor komponentów elektronicznych z Gdańska ogłosił dziś, że nawiązał współpracę z firmą Winsen – producentem czujników z Azji, który jako jedyny dostarcza czujniki tlenków metali.

Elhurt widzi wiele nowych możliwości, które otwiera współpraca z Winsenem.

„Winsen nie jest firmą, która niedawno pojawiła się na rynku. Mają ponad 30 lat doświadczenia w badaniach i rozwoju czujników gazu. Posiadają stały zespół, około 50 utalentowanych inżynierów z 80 patentami w zakresie czujników i dziedzin pokrewnych. Ich oferta już teraz jest bogata i godna uwagi, a dzięki badaniom i pracy inżynierów wiemy, że będzie się stale polepszać i powiększać. Jest to bardzo cenna współpraca dla naszej firmy, na którą bardzo się cieszymy. Będziemy w stanie oferować naszym Klientom jeszcze obszerniejszą ofertę czujników.” – tłumaczył Adrian Cichosz, Product Manager w Elhurt.

Winsen produkuje m.in. czujniki katalityczne, elektrochemiczne, MEMS, NDIR, temperatury, czy wilgotności. Są wykorzystywane w przemyśle, górnictwie, AGD, bezpieczeństwie i ochronie przeciwpożarowej, a także w medycynie, motoryzacji, elektronice użytkowej i w wielu innych branżach. 

Elhurt zaznacza w informacji opublikowanej na swojej stronie internetowej, że Winsen ma już ponad 42 000 klientów, do których należą m.in. Samsung, LG czy Honeywell. 


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
May 14 2024 07:33 V22.4.46-2
reklama
reklama