reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Magna
Przemysł elektroniczny |

Magna powiększa swoje zdolności inżynieryjne w Rumunii

Kanadyjski producent części dla producentów samochodów poinformował w komunikacie prasowym, że zatrudni do 300 inżynierów w swoim centrum inżynieryjnym w Rumunii, w celu rozwijania technologii ADAS.

Centrum inżynieryjne Magny w Timisoarze w Rumunii rozpoczęło swoją działalność w tym miesiącu. Jednak firma zdążyła już ogłosić jeszcze większe rozszerzenie swoich globalnych możliwości inżynieryjnych ADAS w nowo otwartym centrum. 

Magna podaje w komunikacie, że do końca 2025 roku w Timisoarze ma zostać zatrudnionych około 300 inżynierów. Tworzony zestaw specjalistów będzie pracował nad rozwojem przyszłych systemów, algorytmów i oprogramowania, dostarczając na globalny rynek motoryzacyjny rozwiązania ADAS nowej generacji, jak np. systemy zautomatyzowanej jazdy po autostradzie czy wspomaganie parkowania i widoku przestrzennego.

„Rozszerzenie naszych możliwości w Timisoarze, obszarze, który jest znany z silnej sieci inżynierii elektronicznej, pomoże nam przyspieszyć ogólne zdolności Magny w zakresie ADAS i przyspieszyć wprowadzanie ich na rynek". – powiedział Sharath Reddy, Senior Vice President, Magna Electronics –  "Oczekujemy, że wkład tego zespołu będzie natychmiastowy i nie możemy się doczekać rozpoczęcia pracy."

Magna dostarcza rozwiązania ADAS wielu producentom samochodów, wykorzystując pakiet radarów, lidarów, kamer, ultradźwięków i kontrolerów domenowych, które służą jako elementy składowe przyszłej autonomii. Inżynierowie pracujący dla Magny w Rumunii są wsparciem dla 14 innych zakładów elektronicznych firmy na całym świecie.


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 15 2024 11:45 V22.4.27-2
reklama
reklama