reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Evertiq
Przemysł elektroniczny |

All Circuits szuka możliwości rozbudowy o kolejny zakład

Po kilku trudnych latach, szczególnie w 2021 roku, francuski dostawca EMS wraca na właściwe tory i osiąga wyniki na poziomie uznawanym za "konkurencyjny", dlatego firma szuka możliwości, by rozbudować się o kolejny zakład.

Dostawca EMS jest mocno zaangażowany w segment motoryzacyjny, 70-75% jego działalności związane jest właśnie z tą branżą. Dlatego kiedy europejski przemysł samochodowy przestał funkcjonować, firma z pewnością to odczuła. Rok 2022 okazał się jednak pracowity dla firmy. Chociaż sytuacja na rynku komponentów mogła mieć wpływ na wyniki, to nadal był to dobry rok dla producenta.

Latem dostawca EMS dobudował 6 000 m2 do swojego zakładu produkcyjnego w Meung-sur-Loire, w południowej Francji. Jednak ta rozbudowana to nie koniec planów ekspansji All Circuits. Bruno Racault, prezes firmy, zapowiedział, że firma poszukuje możliwości zakupu jeszcze innego zakładu, a najbardziej pożądaną lokalizacją byłaby Francja. All Circuits zamierza utworzyć nowy zakład, który przyniósłby obroty rzędu 100-200 mln euro, co oznacza dość dużą inwestycję. 

Ponadto, w ciągu najbliższych dwóch do trzech lat firma chce zwiększyć zdolności produkcyjne w Chinach, na potrzeby rynku lokalnego.
 


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 15 2024 11:45 V22.4.27-2
reklama
reklama