reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Orbit One
Biznes |

Orbit One przekroczył próg miliarda SEK ze sprzedaży

Na początku listopada szwedzki producent kontraktowy w dziedzinie elektroniki i elektromechaniki przekroczył granicę miliarda koron ze sprzedaży, czyli ok. 219 mln zł. Oznacza to wzrost o ponad 25% względem tego samego okresu w zeszłym roku, a także zapowiedź ustanowienia nowego rekordu.

„Do końca roku pozostało niewiele ponad miesiąc, a my możemy już teraz stwierdzić, że zmierzamy w kierunku rekordowego roku pod względem sprzedaży. Jednocześnie możemy spodziewać się dobrze wypełnionych portfeli zamówień w 2023 roku.” – mówi Mattias Lindhe, Prezes Zarządu i Dyrektor Generalny Orbit One Group.

Mattias Lindhe, mówił również, że firma od dłuższego czasu odnotowywała rosnące zapotrzebowanie na swoje usługi, a na konkurencyjność Orbit One względem krajów o niskich kosztach wpływa oferowanie właściwego rodzaju usług, wysoki stopień cyfryzacji i zastosowanie wiodących technologii w połączeniu z efektywnością. Lindhe mocne strony dostrzega też w silnym łańcuchu dostaw z dobrymi możliwościami zaopatrywania klientów firmy w komponenty, niezależnie od występujących zakłóceń na rynku komponentów.

„Pomimo niepewnej sytuacji na świecie na podłożu politycznym i ekonomicznym, patrzymy bardzo optymistycznie na nadchodzący rok. Wchodzimy w nowy rok ze sprawnie działającą firmą, która jest zdolna zarówno do planowania, jak i zmiany początkowych założeń, w celu sprostania nowym warunkom panującym w ciągle zmieniającym się świecie.” – mówił, kończąc swój komunikat prasowy, Mattias Lindhe.


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
May 14 2024 07:33 V22.4.46-2
reklama
reklama