reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Knorr-Bremse
Przemysł elektroniczny |

Knorr-Bremse z nową inwestycją na Podkarpaciu

Niemiecki producent systemów hamulcowych do pojazdów szynowych oraz użytkowych zainwestował w zakład produkcyjno-usługowy o powierzchni 23 tys. m2 w Rzeszowie. Zatrudnienie znajdzie w nim przynajmniej 350 osób.

Nowy zakład Knorr-Bremse powstał na terenie Parku Naukowo-Technologicznego w Strefie Aktywności Gospodarczej Rzeszów-Dworzysko. Gazeta „Przemyśl Nasze miasto” pisze, że firma zdecydowała się na budowę dużego zakładu produkcyjnego na Podkarpaciu ze względu na jej dynamiczny rozwój w kraju nad Wisłą. W ten sposób chce wyjść naprzeciw rosnącym oczekiwaniom klientów i partnerów.

Nowy budynek składa się z dwóch części. Ponad 19 tys. m2 zajmuje hala produkcyjna, a pozostałe 4 tys. m2 powierzchnie biurowe.

Rozpoczęcie produkcji w Rzeszowie planowane jest na styczeń 2023 r. „Przemyśl Nasze miasto” podaje, że Knorr-Bremse planuje  poszerzyć i rozwinąć działalność w obiekcie o kolejne specjalizacje do 2025 r. Rozbudowane ma zostać centrum serwisowe systemów hamulcowych dla pojazdów szynowych, a w następnej kolejności prawdopodobnie zostanie zwiększona powierzchnia zakładu nawet do 35 tys. m2.

W tej chwili prowadzona jest rekrutacja do nowego zakładu.  

„Poszukujemy również kandydatów na stanowiska menedżerskie i specjalistyczne, zarówno z szerokim doświadczeniem zawodowym jak i tych, którzy dopiero wkraczają na ścieżkę kariery zawodowej. Oferujemy bogate możliwości rozwoju, dostęp do unikalnej wiedzy, korzystne warunki zatrudnienia, wreszcie atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy. Do tego dochodzi bogata baza benefitów. W przypadku stanowisk produkcyjnych, mówimy o pracy od poniedziałku do piątku, w systemie maksymalnie dwuzmianowym.” mówił cytowany przez „Przemyśl Nasze miasto” Łukasz Zalibowski, dyrektor ds. Personalnych w Knorr-Bremse Systemy Kolejowe Polska Sp. z o.o.

Knorr-Bremse obecny jest w Polsce od 1999 roku. 


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 15 2024 11:45 V22.4.27-1
reklama
reklama