reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© GN
Biznes |

GN inwestuje w Polsce

Duńska Grupa Great Nordic, pionier branży komunikacji, zdecydowała się otworzyć swój ósmy ośrodek badań, rozwoju i IT. Wybór padł na Warszawę.

Nowy hub ma wzmocnić pozycję firmy jako lidera innowacyjnych rozwiązań technologicznych i cyfrowych, czytamy w komunikacie prasowym firmy.

„Otwarcie naszego nowego biura pomoże nam połączyć się i wypełnić naszą misję dzięki nowoczesnej technologii. Zbliżamy ludzi poprzez moc dźwięku i wizji, pozwalając im usłyszeć więcej, zrobić więcej i być bardziej sobą niż kiedykolwiek moglibyśmy się spodziewać.” – mówił w komunikacie Peter la Cour Gormsen, CFO Grupy GN.

Warszawskie biuro GN znajduje się w przestrzeni coworkingowej Brain Embassy przy al. Jerozolimskich 181. Duńska grupa planuje jednak dalszy rozwój w Polsce.

„Polska jest jednym z krajów, które wyróżniają  się poziomem przyswajania nowoczesnej technologii i powiązania z nią, niezależnie od tego, czy chodzi o inteligentne systemy słyszenia, audio, wideo czy technologię gier. Mamy ogromne ambicje wobec naszego biura w Warszawie i wysokie oczekiwania co do jakości wkładu merytorycznego zespołu.” – kontynuował Peter la Cour Gormsen, CFO Grupy GN.

GN zajmuje się opracowywaniem i dostarczaniem nowoczesnych rozwiązań technologicznych i cyfrowych dla klientów z ponad stu krajów, zatrudniając około 8 000 osób. Inne ośrodki badań, rozwoju i IT Great Nordic znajdują się w Danii, Holandii, Francji, Stanach Zjednoczonych i Chinach, a ich kadra stanowi 15% wszystkich pracowników duńskiej grupy. 


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 15 2024 11:45 V22.4.27-2
reklama
reklama