reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Apator
Biznes |

Apator zaktualizował swoją strategię biznesową

W zaktualizowanej strategii biznesowej Apatora czytamy, że celem jest osiągnięcie skonsolidowanych przychodów ze sprzedaży na poziomie 1,4 mld zł w perspektywie 2025 roku oraz skonsolidowanej EBITDA na poziomie ok. 200 mln zł.

W zaktualizowanej strategii biznesowej, Apator planuje rozwój nowego portfolio dla obszaru energetyki rozproszonej, elektromobilności i OZE, m.in. o magazyny energii, stacje ładowania EV oraz rozwiązania Grid Edge, czyli systemy, liczniki nowej generacji oraz kontrolery wspierające autokonsumpcję energii i zarządzanie efektywnością energetyczną.

„Nasza strategia doskonale wpisuje się w unijne polityki i plany działania nakierowane na zwiększenie niezależności energetycznej i zapewnienie większej elastyczności w dostępie do energii dla wszystkich Europejczyków, w tym europejski projekt REPowerEU. Unijna gospodarka ma być zrównoważona, a to oznacza większy nacisk na efektywność energetyczną oraz dalszy rozwój infrastruktury OZE.” - mówił w komunikacie prasowym Arkadiusz Chmielewski, Prezes Zarządu Apator SA.


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 13 2024 13:49 V22.4.55-1