reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Orbit One
Przemysł elektroniczny |

JEMAC wybrało Orbit One w celu zapewnienia sobie wsparcia produkcji i rozwoju

Współpraca obu firm jest długofalowa. JEMAC korzysta z możliwości, jakie daje produkcja Orbit One w Polsce, z jej doświadczenia w zakresie uruchamiania nowych produktów, a także ze wsparcia rozwojowego zapewnianego przez zakład w Ronneby.

Jemac, szwedzki dostawca EMS, zajmuje się opracowywaniem i wprowadzaniem na rynek bram sieciowych, modułów czujników oraz modułów dostępu dla różnorakich potrzeb. Jak czytamy w biuletynie Orbit One, firmy współpracują od 2015 roku w zakresie produkcji i rozwoju bram sieciowych, przeznaczonych dla systemów pompowych, które mogą być zdalnie sterowane, monitorowane oraz testowane pod kątem zdolności funkcjonalnej.

„Właściwie to nie widzimy alternatywy dla produkcji usługowej. To daje nam możliwość, aby zamiast koncentrowania się na produkcji, w stu procentach skupić się na rozwoju i marketingu. Dzięki temu uzyskujemy bezpośredni dostęp do wysokiego poziomu wiedzy specjalistycznej firmy Orbit One oraz do ich nowoczesnego i wydajnego parku maszynowego.” – czytamy wypowiedź Stefana Jakobssona, Dyrektora Generalnego firmy JEMAC. 


Orbit One przywiązuje dużą wagę do tego, by w oferowany przez nich produkt była wbudowana optymalna technologiczność i testowalność. Wytwarzanie dedykowanych prototypów, szybkie opiniowanie czy efektywne zaopatrzenie sprawiają, że wyraźnie skraca się czas, który upływa od koncepcji do wprowadzenia produktu.
 

JEMAC ponadto bardzo dobrze ocenia, jak Orbit One poradziło sobie z powszechnymi trudnościami na rynku podzespołów w ostatnich latach, zawsze znajdując optymalne rozwiązania. 


reklama
Załaduj więcej newsów
June 13 2024 13:49 V22.4.55-2