reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Ekoenergetyka
Przemysł elektroniczny |

Ekoenergetyka otwiera oddział we Francji

Polski producent szybkich stacji ładowania z Zielonej Góry zaprezentował na paryskich targach Mondial de l’Auto swoją nową spółkę - Ekoenergetykę-France.

Do Ekoenergetyki-France zrekrutowano doświadczonych ekspertów z branży elektromobilnej oraz samochodowej. Funkcję Area Managera objął Stéphane BATARIERE, związany wcześniej między innymi z Renault Group czy Alpine Cars, czytamy na oficjalnej stronie firmy. Stanowisko Distribution Account Managera objął natomiast Jean-Michel Lafaye, który doświadczenie zdobywał w JUICE Technology France. Z kolei związany z branżą e-mobility od piętnastu lat Christophe Cairoli będzie odpowiadał za współpracę z kluczowymi klientami.

Eelektroenergetyka podjęła się stworzenia tysiąca stacji ładowania do autobusów elektrycznych w Paryżu. Zadanie traktuje jako swój flagowy projekt. Już od dawna z resztą współpracuje z francuskimi partnerami, w tym z Regie Autonome des Transports Parisiens RATP, któremu dostarcza systemy szybkiego ładowania. Francuski publiczny przewoźnik dąży jednak do stworzenia w Paryżu floty autobusów całkowicie przyjaznych dla środowiska i w pełni zeroemisyjnych. Oznacza to potrzebę przekształcenia połowy zajezdni autobusowych i wyposażenia je w odpowiednie systemy ładowania. 

„Powodem otwarcia nowej filii jest to, że odnieśliśmy wiele sukcesów tutaj we Francji i chcemy jeszcze skuteczniej wspierać sprzedaż i usługi posprzedażowe. Tworzymy firmę, aby wspierać bieżące kontrakty i biznesy, a ponadto dalej rozwijać sprzedaż na rynku” - mówił Petros Spinaris, wiceprezes ds. Sprzedaży i Marketingu Ekoenergetyka-Polska i równocześnie Prezes Ekoenergetyka-France.

Oddział we Francji jest częścią strategicznego planu rozwoju firmy. Ekoenergetyka ma w zamiarze otwarcie kolejnych filii nie tylko w Europie, ale i na świecie. 


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
May 14 2024 07:33 V22.4.46-1
reklama
reklama