reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Etisoft
Biznes |

Etisoft z dyrektorem nowego pionu

Polski producent zdecydował się połączyć Pion Marketingu z Handlowym, a w roli dyrektora połączonego działu obsadził Krzysztofa Mitrowskiego.

W komunikacie prasowym firmy czytamy, że Krzysztof Mitrowski z przemysłem związany jest od prawie 30 lat. Zaczynał w branży paliwowej (Amoco), a przez kolejne 19 lat pracował w koncernie 3M, gdzie był odpowiedzialny za sprzedaż taśm i klejów przemysłowych, obsługę rynków flexo, automotive i packaging. Zarządzał Działem Filtracji Cieczy.

„Jestem z pokolenia, które nie boi się wyzwań. Każdą nową sytuację postrzegam w kategoriach szansy na rozwój, zwłaszcza w czasach, które trudno nazwać stabilnymi.” – czytamy w komunikacie prasowym Krzysztofa Mitrowskiego, nowego dyrektora Pionu Sprzedaży i Marketingu Etisoft. – „Etisoftowi przyglądałem się od lat, z racji wieloletniej, bliskiej współpracy Etisoft z 3M. Zawsze byłem pod wrażeniem rozwoju firmy, którą znałem przede wszystkim jako producenta etykiet, elementów funkcyjnych i dostawcę rozwiązań Auto ID. Do tego doszły w ostatnich latach rozwiązania z zakresu Przemysłu 4.0. Jasno pokazują one, że Etisoft nie tylko słucha potrzeb swoich klientów, ale i o krok je wyprzedza. W przyszłym roku firma będzie obchodzić swoje 30-lecie. Dołączenie do zespołu wysokiej klasy specjalistów w tym właśnie czasie jest dla mnie szczególnym powodem do dumy i nowym doświadczeniem.”


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 13 2024 13:49 V22.4.55-1