reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Hanza
Przemysł elektroniczny |

Dodatkowa powierzchnia fabryczna Hanzy w Polsce

Jak wcześniej informował Evertiq, Hanza otworzyła we wrześniu nowe zakłady produkcyjne w Polsce, Czechach i Chinach. Zostały one łącznie powiększone o 6000 metrów kwadratowych powierzchni fabrycznej.

Redaktor Evertiq, Dennis Dahlgren, skontaktował się z dyrektorem generalnym Hanzy, Erikiem Stenforsem, aby uzyskać więcej informacji na ten temat. W oświadczeniu przesłanym pocztą elektroniczną do Evertiq, dyrektor generalny powiedział, że podczas ostatniej rozbudowy, firma dodała 4000 metrów kwadratowych w Chinach, 1000 w Czechach i 1000 w Polsce.

Jak konkretnie zostanie wykorzystana ta dodatkowa przestrzeń?

„W Chinach będą one wykorzystywane do istniejącej działalności i montażu płytek drukowanych, a w Czechach i Polsce do rozszerzenia istniejącej działalności ze względu na zwiększone wolumeny od klientów. Otrzymaliśmy również prośby od kilku nowych klientów, więc nowa siedziba jest odpowiedzią na to zapotrzebowanie”, wyjaśnia Erik Stenfors.

Najnowsza rozbudowa zaowocuje nie tylko dodatkową mocą produkcyjną, ale i dodatkowymi pracownikami. Erik Stenfors mówi Evertiq, że „w Chinach na pewno będą miejsca pracy, ponieważ dodajemy nową ofertę technologiczną. W Europie Środkowej na dłuższą metę również będzie ich więcej”.


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 13 2024 13:49 V22.4.55-1