reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Navblue
Biznes |

NAVBLUE otworzył nowe biuro w Polsce

Biuro spółki zależnej Airbusa, zajmującej się operacjami lotniczymi i rozwiązaniami do zarządzania ruchem lotniczym, zostało otwarte w Gdańsku. Jest to czwarta europejska lokalizacja firmy NAVBLUE.

Obecnie w biurze pracuje już 10 pracowników, do końca 20124 roku zespół ma liczyć 80-100 osób. Celem nowej jednostki ma być opracowywanie, produkcja i dostarczanie produktów oraz rozwiązań operacyjnych, w celu zwiększenia operacyjności linii lotniczych i zapewnienia wsparcia zrównoważonemu lotnictwu, czytamy w komunikacie opublikowanym na stronie firmy. 

„Jesteśmy bardzo dumni, że możemy oficjalnie ogłosić otwarcie naszej nowej jednostki w Polsce. Gdańsk jest uznanym centrum przemysłu lotniczego i oprogramowania w Europie i jesteśmy przekonani, że ta nowa lokalizacja wraz z zespołem wniesie wartość dodaną do naszego know-how i wiedzy, służąc naszym klientom na całym świecie najnowocześniejszymi danymi i oprogramowaniem, aby usprawnić ich działanie." – mówiła w komunikacie Marta Muzińska, szefowa oddziału NAVBLUE Polska.


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
February 28 2024 11:54 V22.3.46-2