reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Hitachi Energry
Przemysł elektroniczny |

Hitachi Energy zwiększa moce produkcyjne w Bułgarii

Hitachi Energy rozbudowało swoją fabrykę wysokiego napięcia w bułgarskim Sevlievo w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na produkty wysokiego napięcia na całym świecie.

Fabryka Hitachi została zbudowana w 1962 roku, w międzyczasie była modernizowana i rozbudowywana. Obecnie zajmuje powierzchnię 74 000 metrów kwadratowych. W zakładzie produkowane są komponenty wysokiego napięcia do rozdzielnic z izolacji gazowej (GIS), wyłączników generatorowych (GCB), lokalnych szaf sterowniczych (LCC) oraz baterii kondensatorów w obudowie metalowej (MECB).

„Nasz zakład w Sevlievo jest częścią rozległej globalnej sieci produktów wysokiego napięcia Hitachi Energy” – mówi Andrea Brognara, kierownik fabryki jednostki Sevlievo, w komunikacie prasowym – „Dostarczamy produkty, które pomagają zwiększyć bezpieczeństwo, niezawodność i wydajność sieci energetycznej przy jednoczesnym zminimalizowaniu wpływu na środowisko.”

Hitachi jest obecne w Bułgarii od 30 lat. W Sofii znajduje się również Centrum Sprzedaży i Marketingu, Zarządzania Projektami i R&D firmy. 


reklama
Załaduj więcej newsów
June 13 2024 13:49 V22.4.55-1