reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© IMT Technologies&Solutions
Przemysł elektroniczny |

Polski producent zainwestował w nowe wyposażenie

TM Technologie, polski producent oświetlenia awaryjnego i ewakuacyjnego oraz osprzętu elektronicznego do zastosowań w technice oświetleniowej, zainwestował w nowe maszyny około 400 tys. euro.

TM Technologie zakupił od IMT Technologies&Solutions sp. z o.o  kompletne rozwiązanie Saki – w linii razem z rozwiązaniami Panasonic.

W e-mailowym oświadczeniu dla Evertiq Daniel Trzciński, Managing Director Poland w IMT Technologies&Solutions sp. z o.o, poinformował, że wszystkie maszyny z wyjątkiem jednej zostały już uruchomione, a szkolenia pracowników w tym zakresie zakończenie. Uruchomienie każdej maszyny zajęło jeden dzień roboczy. Całkowita wartość zainstalowanych maszyn wynosi około 400 tys. euro.

W linii pracuje już 3Si-ZS2 SPI 3D, 3Di-LS2 AOI 3D a za falą stanęła inspekcja 2Di-LU1 AII 2D do sprawdzania poprawności lutowania komponentów THT. Poza x-rayem i inspekcją do Conformal Coating jest to kompletne rozwiązanie Saki. Wszystkie maszyny pracują w linii. Firma czeka jeszcze na kolejną maszynę do inspekcji THT, która stanie w kolejnej linii za falą.


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
May 14 2024 07:33 V22.4.46-2
reklama
reklama