reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© arm
Biznes |

Arm mianował nowego dyrektora finansowego

Arm powołał Jasona Childa na stanowisko dyrektora finansowego (CFO). Child wnosi do swojej nowej roli ponad 30-letnie doświadczenie w kierowaniu firmami o dużym wzroście i rozbudowywaniu globalnych funkcji finansowych.

Child dołączy do Arm 2 listopada 2022 roku i będzie kierował globalnymi finansami i organizacjami IT firmy, podlegając dyrektorowi generalnemu Rene Haasowi.

– Jason jest doświadczonym liderem w dziedzinie globalnych finansów i technologii. Jego bogate doświadczenie w zarządzaniu finansami w spółkach państwowych oraz w przeprowadzaniu IPO będzie nieocenione w przygotowaniach do potencjalnego wejścia na giełdę. Z niecierpliwością czekam na współpracę z nim jako członkiem zespołu kierowniczego firmy Arm, który będzie kontynuował definiowanie przyszłości informatyki, zbudowanej na Arm – mówi dyrektor generalny w komunikacie prasowym

Child zastąpi obecnego CFO Indera Singha, który pozostanie w firmie Arm w roli doradcy i będzie pomagał w transformacji do listopada, zanim przejdzie do nowej pracy.


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 13 2024 13:49 V22.4.55-2