reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© mailthepic dreamstime.com
Biznes |

Samsara otwiera nowe centrum technologiczne w Polsce

Nowe biuro Samsary zostanie otwarte w Warszawie. Inwestycja zapewni wiele nowych miejsc pracy dla wysoce wykwalifikowanych specjalistów z obszaru IT.

W ciągu pierwszego roku swojej działalności Samsara stworzy liczne miejsca pracy, które mają na celu utworzenie najważniejszego, po biurze w Stanach Zjednoczonych, centrum technologicznego. Ma być ono odpowiedzialne za rozwój jednego z podstawowych produktów spółki.

Utworzenie polskiego centrum technologicznego jest następstwem szybkiego postępu, jaki notuje Samsara ‒ powiedział Rick Carragher, wiceprezes ds. inżynierii w firmie Samsara. - Postanowiliśmy otworzyć nasze kolejne centrum inżynieryjne właśnie w Warszawie ze względu na światowej klasy programy informatyczne oraz fakt, że Polska nieustannie plasuje się na szczycie pod względem dostępności wybitnych talentów technologicznych”.

Zgodnie z informacjami podanymi przez Polską Agencję Inwestycji Handlu, PAIH wspierała Samsarę w wyborze odpowiedniej lokalizacji na pierwszą siedzibę filii w Polsce, a także organizowała spotkania z przedstawicielami sektora IT, BSS oraz agencjami HR. 

Otwarcie tego biura potwierdza trend, że liczba inwestycji zagranicznych w naszym kraju rośnie z roku na rok. Pokazuje, że Polska ze względu na swoją innowacyjność jest krajem atrakcyjnym dla inwestorów i partnerów biznesowych – mówi w rozmowie z PAIH Krzysztof Drynda, prezes Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu.


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 15 2024 11:45 V22.4.27-2
reklama
reklama